05-31-2025, 09:45 PM
(Dette innlegget blei sist endra: 05-31-2025, 09:51 PM av Wild Touch.)
(05-31-2025, 07:33 PM)Majorstuen Skreiv: Det virker som at kommentatorene og tv2 panelet har fått beskjed om å ikke hetse Brajanac. De leter etter positive sider ved han og kommer med svært lite kritikk.
Til de som mener Vinicius er klassespiller - han glipper i det defensive og slår lange baller på Brajanac som vitner om dårlig vurderingsevne. Sørensen kan man ikke laste fordi måte han trekker seg inn i banen på gjør at han er avhengig av Brajanac for å få Boeing av det. Man kan jo eventuelt kritisere valget om å trekke inn i banen for å kombinere med Brajanac.
Enig. Jeg begynner også å lure på om noen har blitt lurt.
(05-31-2025, 09:42 PM)Ettlagioslo Skreiv: Ikke nok med tap, men den møkkete arabermuslimklubben PSG leder 2-0 mot stolte Inter. For en drittdag.
Hva er det for en møkka kommentar??? Trodde du var utestengt VifPatriot?