Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brann vs VIF 22.03.25 kl. 16
#11
Første målet til Brann var jo flaks. Han sleiver ballen ned i bakken så den akkurat går over Sjøeng som er nede/lavt. Iskaldt av Thorvaldsen.
Svar
#12
I følge BA, har vi tatt helt over matchen. Bra gutta!

I følge BA en kjempetabbe av Sjøeng og 2-1.
Svar
#13
Ambina sklir på kunstgresset, Heggebø får skyte upresset men dårlig skudd. Dessverre ble Sjøeng til Mikko Kavén og tabber ballen i mål.
Svar
#14
2-1 keepertabbe.....

Vi har vært hakket bedre enn Brann.

Burde vært straffe til VIF, keeper buser ut og klipper Riiks.

Presser på for utlikning ligger et mål i lufta!
Svar
#15
Rijks med tverrligger ut, fra hjørnet av 16m i kampens siste sekunder. Hårfint tap.
Svar
#16
Dette var en godt gjennomført kamp. Det er tydelig at de har jobbet godt med samtidige og motsatte bevegelser, men i dag stopper uflaks og kynisme laget vårt. Det bør man selvsagt lære av men man kan ikke gardere seg mot at en del kamper kan bli som i dag. 

Vi må først og fremst prestere slik i hjemmekampene. Da vil publikum og trøkk bikke kampene i vår favør. 

Thorvaldsen har blitt, ut fra dagens kamp, mer direkte. Det er helt nødvendig for evige driblerier er det nesten ingen spillere som kan bedrive. Å kombinere god nærteknikk med kjappe avslutninger og gode, raske bevegelser og direkte spill er utrolig vanskelig å gardere seg mot. De aller beste spillerne klarer å dempe driblesuget og om dagens kamp er representativ for ham er det mye gøy i vente. 

Ambina er suveren og vi har plutselig backer med hurtighet. Det har vært et savn. 

Alt i alt en god gjennomføring men mangel på kynisme og litt uflaks gjør at vi taper denne kampen. Vi kunne like godt vunnet med et par mål.
Svar
#17
Burde vært straffe til VIF, keeper buser ut og klipper Riiks.
Svar
#18
Totalt sett har vi et godt skjelett, god struktur, og problemene som skal løses er veldig klare. Rijks ser skarp ut. Thorvaldsen veldig bra også. Vi trenger mål, snarest.
Svar
#19
Mange lovende takter i ettermiddag.
Liker det jeg ser.
Knuse Viking!
Svar
#20
(03-22-2025, 10:05 PM)Caanradi Skreiv: Mange lovende takter i ettermiddag.
Liker det jeg ser.
Knuse Viking!

Jeg liker optimismen din, men nå var det et skadeskutt Brann lag vi møtte :-(

Men dårlig generalprøve (ikke at spillet var så dårlig) gir bra premiere!!!
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 3 Gjest(er)